سه خبراز سمای کرمان:سومی‌های سما کرمان جشن تکلیف گرفتند

۲۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۴:۲۲ کد : ۱۱۷۰۸ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۱۴۹
سه خبراز سمای کرمان:سومی‌های سما کرمان جشن تکلیف گرفتند

دختران نه ساله دبستان دخترانه سما واحد کرمان، مکلف شدن خود در برابر خداوند را جشن گرفتند.

به گزارش روابط عمومی واحد کرمان، این جشن تکلیف با حضور سیدحمید غفوری دبیر شورای نظارت و هماهنگی سما استان کرمان، خدادادی معاون آموزش ابتدایی ناحیه یک آموزش و پرورش و جمعی از کارشناسان ناحیه یک در محل سالن اجتماعات آموزشکده سما واحد کرمان برگزار شد.

غفوری با خوشامدگویی به میهمانان و اولیای دانش‌آموزان به سن تکلیف رسیدن دانش‌آموزان را تبریک گفت.

دادادی نیز سن تکلیف را آغاز ورود دانش‌آموزان به مدرسه عبادت و در کلاس آموزگار جهان هستی قرار گرفتن توصیف کرد.

در این جشن علاوه بر اجرای برنامه‌های شاد و مفرح، استاد مشهدی، مدرس حوزه علمیه به بیان قصه‌های مذهبی پرداخت و دانش‌آموزان نماز شکر بجا آوردند.

افتخارآفرینی دبیر زبان

سهیلا کبیری، دبیر دبیرستان دوره اول دخترانه سما واحد کرمان، رتبه سوم مرحله استانی نهمین همایش آموزش و سنجش زبان انگلیسی را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، همایش آموزش و سنجش زبان انگلیسی با عنوان Teaching And Assessing Oral Skills در اسفند جاری از طرف انجمن علمی آموزشی زبان انگلیسی میان دبیران زبان انگلیسی مقاطع دبیرستان دوره اول و دوم در سطح استان برگزار شد و سهیلا کبیری با ارائه فیلم Listening Skill Teaching در بخش آموزش زبان شرکت داشت.

پیش از این نیز سهیلا کبیری در سال جاری رتبه نخست مرحله استانی جشنواره طراحی سوال Listening & Speaking دوره اول متوسطه و رتبه اول استانی جشنواره تولید بسته مکمل آموزشی پایه نهم زبان انگلیسی را به خود اختصاص داده بود.

میزبانی معاونان مدارس ابتدایی ناحیه یک آموزش و پرورش

جلسه معاونان مدارس ابتدایی ناحیه یک آموزش و پرورش کرمان به میزبانی دبستان دخترانه سما کرمان برگزار شد.

ناهید نادرنژاد مدیر دبستان دخترانه سما در این جلسه که با هدف بررسی راهکارهای ارتقای کارایی معاونان مدارس برگزار شد، کار معاونان را بسیار سخت و نیازمند دقت و تمرکز بالا توصیف کرد.

در ادامه جلسه با ارائه راهکارهای عملی ارتقای کیفیت کار معاونان در مدرسه، روش‌های برخورد صحیح آنها با دانش‌آموزان و چگونگی داشتن ارتباط مؤثر با خانواده‌ها بحث و بررسی شد.

اشرف عسکری از کارشناسان آموزش و پرورش، نتیجه جلسه را مثبت ارزیابی کرد و خواهان تداوم چنین جلساتی شد.

 


نظر شما :