به مناسبت سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی و فتح خرمشهر صورت گرفت: برگزاری همایش پیاده‌روی در واحد کرمان

تعداد بازدید:۷۶۱
همایش پیاده‌روی به مناسبت سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی و حماسه فتح خرمشهر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد.
به مناسبت سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی و فتح خرمشهر صورت گرفت:  برگزاری همایش پیاده‌روی در واحد کرمان

به گزارش اداره روابط عمومی واحد کرمان، در این همایش دکتر عباس حسنخانی مدیر کل امور ورزشی واحد کرمان با تبریک سالروز آزادسازی خرمشهر و تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: «دانشگاه آزاد اسلامی به پیشنهاد حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی و با موافقت حضرت امام خمینی (ره) معمار کبیر انقلاب اسلامی با هدف افزایش سطح علمی و آموزشی کشور و پاسخ به شمار فزاینده تقاضا برای تحصیلات عالیه راه‌اندازی شد.

حسنخانی سوم خرداد سالروز آزاد سازی خرمشهر جاودانه و نصر عظیم الهی را، نماد فرهنگ ایثار و مقاومت و یکی از صفحات برجسته و زرین تاریخ پرافتخار ایران اسلامی دانست و گفت: به تعبیر حکیمانه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران تنها فتح خاک نیست بلکه فتح عالی‌ترین ارزش‌های اسلامی و انسانی است و از همین منظر است که این روز برای همیشه در تاریخ استقامت و ایستادگی ملت غیور ایران اسلامی ماندگار شده است.

این مقام مسئول با اشاره به حدود ۶۰۰۰ متر مربع فضای ورزشی سر پوشیده و ۵۷۵۰ متر مربع فضای روباز ورزشی در واحد کرمان به تشریح نقش کلیدی ورزش خصوصاً ورزش همگانی در افزایش روحیه نشاط و شادابی کارکنان پرداخت و گفت: از کارکنان، استادان و دانشجویان خصوصاً کارکنان خانم دانشگاه تقاضا داریم با استفاده از ظرفیت ها و امکانات کم نظیر ورزشی دانشگاه، در فعالیت های ورزشی خضوصا ورزش های همگانی، حضور منظم و مستمر داشته باشند.

در پایان همایش پیاده روی، دانشجویان، کارمندان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، پس از ادای احترام به شهدای گمنام و تجدید میثاق با آرمان های امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی، به قید قرعه به شرکت کنندگان جوایزی اهدا شد.

 


نظر شما :