دکتر رهبر در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد: زمان بندی نوبت دوم تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی به اختیار واحدها خواهد بود / تعامل کامل با وزارت علوم, مجلس شورای اسلامی و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حل مشکل رشته محل ها

۳۱ تیر ۱۳۹۶ | ۱۴:۳۳ کد : ۱۲۰۲۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۷۶۶
دکتر فرهاد رهبر با تاکید بر وفاق و همدلی بین خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: در موضوع رشته محل ها در تعامل کامل با وزارت علوم و مجلس شورای اسلامی و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم.
دکتر رهبر در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد:  زمان بندی نوبت دوم تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی به اختیار واحدها خواهد بود / تعامل کامل با وزارت علوم, مجلس شورای اسلامی و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برای حل مشکل رشته محل ها

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دویست و هفدهمین جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی به ریاست دکتر رهبر سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی و با حضور اعضا، صبح امروز در سازمان مرکزی برگزار شد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی در این جلسه با اشاره به ضرورت تشکیل یک ستاد کوچک، چابک، سیاست گذار و ناظر بمنظور یکپارچه سازی فعالیتهای دانشگاه در همه عرصه ها در کل کشور گفت: برنامه ها، اهداف و سیاست ها در دانشگاه آزاد اسلامی یکپارچه است اما این به معنای متمرکز عمل کردن نیست و در هر جایی که لازم است تفویض اختیار صورت می گیرد اما این تفویض اختیار سازمان یافته، هدفمند و با نظارت همراه است.
دکتر رهبر با تاکید بر انجام تصمیم گیری ها براساس مشورت و خرد جمعی، گفت: کلیه تصمیم گیری ها در سازمان مرکزی با مشورت واحدها صورت گرفته و در تنظیم و ابلاغ بخشنامه ها، با توجه به نظرات، پیشنهادات و دیدگاه های صاحب نظران و کارشناسان، چالش ها و مشکلات واحدها و مراکز آموزشی در نظر گرفته می شود.
وی درخصوص مجوز رشته محل های مقطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خاطر نشان کرد: برای اخذ مجوز در تعامل کامل با نهادهای مرتبط مثل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و مجلس شورای اسلامی و دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی هستیم.
دکتر رهبر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برگزاری تعطیلات تابستانی دانشگاه گفت: زمان بندی اجرای تعطیلات تابستانی که به مدت دو هفته خواهد بود با ابلاغ معاونت اداری و مالی دانشگاه به واحدها و مراکز دانشگاهی واگذار خواهد شد تا متناسب با شرایط واحدهای دانشگاهی اجرا شود، چرا که بعضی از واحدها مجری برگزاری دوره های تابستانی و مصاحبه های دکتری هستند.
وی در پایان اظهار امیدواری کرد که خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی بتواند با تلاش و کوشش همه اعضا و همچنین وفاق و همدلی به اهداف خود دست یابد.

 


نظر شما :