پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم

تعداد بازدید:۱۷۲۱
دکترحمد الله منظری توکلی به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم پیام تبریکی صادر کرد.
پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به مناسبت فرا رسیدن عید سعید غدیر خم

به گزارش اداره روابط عمومی واحد کرمان در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان آمده است:

 

روز غدیر امتداد خط همه رسالت های الهی واوج این خط روشن و نورانی در طول تاریخ است

امام خامنه ای (مدظله العالی)

غدیر، روز بشریت و روز پاسداشت انسان کامل است، واقعه غدیر نشانه و رمزی از تداوم خط نبوّت و نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است. غدیر تداوم رسالت محمد (ص) در ولایت علی (ع) است. غدیر عید پیمان، میثاق و عهد و عید عدالت و رهبری است، عید غدیر، عید کمال دین و اتمام نعمت می باشد، عید شعله افکنی بر اندیشه های باطل و عید امید آفرینی در دل هاست.

بی تردید واقعه غدیرخم، آغازی دیگر برای نوشیدن از چشمه زلال راستی، پاکدستی و انسانیت است. این عید بزرگ بهانه ای برای تجدید میثاق با ولایت است و امروز که پرچم ولایت فقیه به عنوان استمرار این حرکت الهی در دست با کفایت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی قرار دارد، تجدید بیعت خود را در اطاعت از رهنمودها و فرمایشات معظم له اعلام نموده و با عزمی راسخ تر از پیش در راه پیشبرد آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام می نهیم.

اینجانب این عید بزرگ و خجسته را به محضر آقا امام عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عاشقان ولایت و امامت بویژه اساتید، کارمندان و دانشجویان خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تبریک و تهنیت عرض می نمایم. خداوند همه ما را در خط رفیع ولایت نگه دارد. انشا الله

دکتر حمد الله منظری توکلی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان


( ۲ )

نظر شما :