آخرین جزئیات ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

تعداد بازدید:۲۴۳۸
با توجه به درخواست تعداد زیادی از متقاضیان ثبت نام دررشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی پیوسته به اطلاع می رساند که امکان ثبت نام در تعدادی از این رشته ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت نام آنها تکمیل شده است به شرح ذیل، فراهم شده است.
آخرین جزئیات ثبت نام رشته های بدون آزمون کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، تمامی متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org پس از مطالعه دفترچه راهنما و تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.
همچنین امکان ثبت نام در سایر رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته که تاکنون ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل نشده است همچنان ادامه دارد.
شایان ذکر است امکان ثبت نام در سایر رشته / محلها خارج از لیست اعلام شده ذیل که ظرفیت ثبت نام آنان تکمیل شده است در این نیمسال فراهم نیست و در خصوص شرایط ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته در نیمسال دوم ۹۷-۹۶ متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد.
گفتنی است لیست رشته و محل های دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت نام آنان افزایش یافته است:
حقوق: واحدهای ارومیه، رشت، خمینی شهر
روانشناسی: واحدهای قم، خمینی شهر، خوراسگان (اصفهان)، رشت، کرج
حسابداری: واحدهای کرج، خوراسگان (اصفهان)
مهندسی پزشکی: واحدهای مشهد، رشت

 


( ۱۲ )

نظر شما :