تمدید زمان درخواست مهمانی و انتقالی

۱۵ دی ۱۳۹۶ | ۰۰:۵۳ کد : ۱۲۴۵۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۷۷
زمان درخواست مهمانی و یا انتقالی دانشجویان در نیمسال دوم ۹۶-۹۷ تا تاریخ ۲۰/‏۱۰/‏۱۳۹۶‬ تمدید شد
تمدید زمان درخواست مهمانی و انتقالی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان زمان درخواست مهمانی و یا انتقالی دانشجویان در نیمسال دوم ۹۶-۹۷ تا تاریخ ۲۰/‏۱۰/‏۱۳۹۶‬ تمدید شده است و برای کسب اطلاعات بیشتر باید با شماره ۳۱۳۲۱۵۶۹-۰۳۴ تماس گرفت.

آدرس سامانه: https://www.monada.iau.ir/

در خلاصه اطلاعیه آمده است:

۱- زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶، از مورخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۲ لغایت ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ تمدید می گردد. (روند ثبت درخواست خود را به روز آخر موکول نفرمایید.)
 
۲- با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و انتخاب ماده متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید. (تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا ۲۴ ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد وجود خواهد داشت.)
۳- پیگیری آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مواد ۱ تا ۱۲-۱ و ۱۶ شیوه نامه نقل و انتقالات به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده ۱۲-۲، می توانند ا ز تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۰۷ شروع و تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند. (پیگیری وضعیت دانشجویان صرفاً از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد)
۴- از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید.
۵- از سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید.
۶- با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد در ماده ۱۲-۲ وجود دارد توصیه می شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

 

تذکر مهم ۱: پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید.

تذکر مهم ۲: صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

 

لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند.


 
 
  •  

 

 

کلید واژه ها: مهمانیانتقالی


نظر شما :