پیام تبریک رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

ویژگی ماه مبارک رمضان امسال، یاد قدس شریف و فلسطین اشغالی در آغاز و پایان آن است

۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۷ کد : ۱۲۶۴۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۸۶
دکتر حمداله منظری توکلی به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان پیامی صادر کرد و ویژگی ماه مبارک رمضان امسال را یاد قدس شریف و فلسطین اشغالی در آغاز و پایان آن دانست.
ویژگی ماه مبارک رمضان امسال، یاد قدس شریف و فلسطین اشغالی در آغاز و پایان آن است

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، در متن این پیام آمده است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

وَ هُوَ الشَّهْرُ الَّذی فَرَضْتَ صِیَامَهُ عَلَیَّ وَ هُوَ شَهْرُ رَمَضَانَ‏ الَّذی أَنْزَلْتَ فِیهِ الْقُرْآنَ هُدًی لِلنَّاسِ وَ بَیِّنَاتٍ مِنَ الْهُدَی وَ الْفُرْقَانِ‏

رمضان؛ ماه رحمت و غفران الهی است که دریای بیکران لطف و عنایت حضرت دوست در آن جوشش و تلاطم دیگری دارد.

رمضان فرصتی استثنایی است که لحظه لحظه آن را باید قدر دانست، ماه نزول قرآن و ماه خداوند است و شب‌های قدر در آن قرار دارد. ماه مبارک رمضان می‌آید، ماه ضیافت الهی، و سفره میهمانی معنوی الهی، گسترده است. انشاالله بتوانیم از این میهمانی استفاده کنیم و ظرفیتهایمان را افزایش دهیم.

هر سال درانتهای ماه مبارک رمضان به صورت ویژه ازحماسه دفاع از قدس و فلسطین اشغالی یاد می‌شد ولی امسال آغاز این ماه مبارک هم با حوادثی روبرو است که قلب انسانهای ظلم‌ستیز را بدرد می‌آورد و چهره واقعی مستکبران را به نمایش می‌گذارد.

اینجانب با آرزوی فتح در امور جمیع مظلومین و شکست ستم‌گران مستکبر جهان‌خوار، صمیمانه ترین تبریکات و تهنیت‌های خود را به مناسبت فرا رسیدن ماه پربرکت رمضان، ماه نزول قرآن، نیایش و ستایش خداوند سبحان ابراز می‌دارم و از خداوند عزوجل، قبولی طاعات و عبادات همه مسلمانان جهان خصوصاً همکاران گرامی دانشگاه آزاد اسلامی را مسئلت دارم.

دکتر حمداله منظری توکلی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان

کلید واژه ها: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرماندکتر حمداله منظری توکلیماه مبارک رمضانقدسفلسطین اشغالی


نظر شما :