رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان:

مشکلات مالی مانعی برای تحصیل نخبگان نباشد

۱۶ مهر ۱۳۹۷ | ۱۹:۴۲ کد : ۱۲۹۳۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۲۷
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تأکید کرد: مشکلات مالی نباید مانع از ادامه تحصیل نخبگان شود.
مشکلات مالی مانعی برای تحصیل نخبگان نباشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری‌توکلی عصر امروز در بازدید از سایت جدید مرکز کوهبنان این دانشگاه که پس از زلزله سال گذشته راه‌اندازی شده بود، از نزدیک در جریان پیشرفت و انجام امور قرار گرفت.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، تسهیل ادامه تحصیل برای مناطق محروم را از دستاوردهای دانشگاه عنوان کرد، ادامه داد: مرکز کوهبنان از جمله مراکزی است که توانسته سطح مناسبی از تحصیلات و امکانات در یک شهرستان فاقد امکانات فراهم آورده و امکان جذب نخبگان و پیشرفت آنها را با ارائه تسهیلات مناسب ایجاد کند.

وی افزود: اعتقاد دانشگاه آزاد اسلامی این است که نخبگان و متقاضیان به‌دلیل مشکلات مالی نباید از این فرصت محروم شوند و به‌راحتی بتوانند تحقیق و پژوهش کنند.

منظری‌توکلی در این بازدید با حضور در ساختمان جدید آموزشی و کلاس‌های درسی دانشجویان از کارگاه‌های برق، کامپیوتر و مهمان‌سرای واحد بازدید کرد و گفت: پس از زلزله ماه دی سال گذشته در کوهبنان و تخریب ساختمان قبلی مرکز، بلافاصله کلاس‌ها به مرکز جدید در حال تکمیل، منتقل شد.

دیدار با کارکنان و بررسی مشکلات آنها از برنامه‌های دیگر دیدار سرزده منظری توکلی بود و کارکنان واحد مشکلات خود را از نزدیک با وی در میان گذاشتند و در این بازدید محمود آقاجانی، رئیس دبیرخانه هیأت امنای استان کرمان نیز منظری‌توکلی را همراهی کرد.

 


( ۱ )

نظر شما :

kl ۲۱ مهر ۱۳۹۷ | ۱۰:۵۰
خانم ها هم که همیشه پشت صحنه اند