معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد کرمان عنوان کرد:

فرصت انتخاب رشته برای داوطلبان علوم پزشکی جهت تحصیل در رشته های بدون آزمون غیرپزشکی فراهم شد

۲۱ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۴۳ کد : ۱۳۰۲۵ اخبار واحد اطلاعیه های دانشجویی
تعداد بازدید:۹۹۷
دکتر یاسر سالاری از آغاز مهلت انتخاب رشته برای داوطلبان رشته های گروه علوم پزشکی جهت تحصیل در رشته های بدون آزمون غیرپزشکی تا روز چهارشنبه ۲۳ آبان خبر داد.
فرصت انتخاب رشته برای داوطلبان علوم پزشکی جهت تحصیل در رشته های بدون آزمون غیرپزشکی فراهم شد

دکتر یاسر سالاری در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از مرکز سنجش و پذیرش با اشاره به تقاضای بسیاری از داوطلبان متقاضی انتخاب رشته های پزشکی که در این رشته ها پذیرفته نشده اند توضیح داد: پیرو انتخاب رشته تکمیل ظرفیت آبان ماه رشته های گروه علوم پزشکی و از آنجایی که برخی از داوطلبان علاقه مندی خود را به پذیرش در رشته های بدون آزمون گروه غیرپزشکی اعلام کرده اند، ثبت نام این دوره برای داوطلبان متقاضی آغاز و تا روز چهارشنبه ۲۳ آبان ادامه خواهد داشت.

سالاری افزود: این دسته از داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام مرکز سنجش و پذیرش به آدرس https://azmoon.org نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

عضو هیات علمی واحد کرمان ادامه داد: داوطلبان لازم است ۴۸ ساعت پس از انتخاب رشته محل از سامانه، جهت طی فرآیند ثبت نام به واحد دانشگاهی محل پذیرش مراجعه کنند.

سالاری تاکید کرد: با توجه به اینکه بیش از ۸ هفته از کلاسهای آموزشی سپری شده است شروع به تحصیل این دسته از پذیرفته شدگان، نیمسال دوم سال تحصیلی جاری خواهد بود.


( ۳ )

نظر شما :