حجت‌الاسلام انصاریان:

مقاومت تاریخی ملت ایران زمینه‌ساز شکست ساختار تحریم‌هاست

۱۲ آذر ۱۳۹۷ | ۱۹:۲۰ کد : ۱۳۰۷۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۰۸
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمان گفت: مقاومت تاریخی ملت ایران زمینه‌ساز شکست ساختار تحریم‌هاست.
مقاومت تاریخی ملت ایران زمینه‌ساز شکست ساختار تحریم‌هاست

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حجت‌الاسلام حمید انصاریان ظهر امروز در حاشیه کارگاه معرفت‌افزایی و هم‌اندیشی اساتید با موضوع آثار تحریم‌های اقتصادی، تجاری و سیاسی علیه ایران، اذعان کرد: امام خمینی در اوایل انقلاب فرمودند اگر آمریکا خدمتی به ایران کرده باشد همین بحث تصویب تحریم‌ها بود که باعث افزایش حس اعتماد به‌نفس و توسل به قدرت داخلی شد.

وی گفت: در این چهل سال که دشمن ما را تحریم کرده است با نفس مسیحایی امام و مقام معظم رهبری، تحریم‌ها را به فرصتی برای رشد تبدیل کردیم و در همه زمینه‌ها پیشرفت قابل توجهی کرده‌ایم.

انصاریان خاطرنشان کرد: در دوران پهلوی و در حوزه نظامی به‌شدت به غرب وابسته بودیم و حتی توان تولید سیم خاردار را نیز نداشتیم؛ اما اکنون بنا به گفته مسئولان به ۳۵ کشور دنیا سلاح صادر می‌کنیم.

وی افزود: در بحث سلاح هیچ نیازی به سایر دنیا نداریم و به فناوری ساخت موشک‌های قاره‌پیما و موشک‌های ماهواره بر دست یافته‌ایم.

عضو هیأت علمی دانشگاه شهید باهنر با اشاره به مستأصل‌شدن دشمنان از مقاومت ملت ایران گفت: در قسمت‌هایی از حوزه اقتصادی دچار مشکلاتی هستیم که باید با توکل به خدا و اعتماد به مردم از این گردنه سخت نیز عبور کنیم.

انصاریان تصریح کرد: ملت ما بر اساس فرهنگ و تمدن خود تصمیم گرفته است روی پای خود بایستد و همین موضوع باعث عصبانیت کشورهای مستبد شده است.

وی ادعای حقوق بشر در کشورهای غربی را دروغی تاریخی عنوان کرد و گفت: غرب با ادعای پیگیری حقوق بشر به کشورهای مستقل تجاوز می‌کند، حال آنکه بیشترین آسیب به حقوق بشر توسط همین کشورهای غربی صورت گرفته است.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری درباره نزدیک‌تر شدن آمریکا به نابودی عنوان کرد: براساس وعده الهی مؤمنانی که در راه خدا باشند، قطعاََ پیروز خواهند شد و به‌زودی شاهد پیروزی اسلام و مسلمین در سراسر عالم خواهیم بود.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


( ۱ )

نظر شما :