رئیس دانشگاه آزاد کرمان:

استادان بسیجی تأثیرگذارترین افراد دانشگاهی هستند

۲۷ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۳۱۱۶ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۸۲
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: استادان بسیجی ازجمله تأثیرگذارترین افراد دانشگاهی محسوب می‌شوند.
استادان بسیجی تأثیرگذارترین افراد دانشگاهی هستند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری‌توکلی روز گذشته در جلسه هماهنگی مسئول و اعضای بسیج اساتید استان کرمان که در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد گفت: گرامیداشت یاد و خاطره شهدا یکی از مهم‌ترین وظایف هر مدیر انقلابی است که باید با تمام توان پیگیری شود.

وی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی ثمره پیروزی انقلاب اسلامی است افزود: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی در تمام برنامه‌ریزی‌های خود آرمان‌های انقلاب اسلامی را سرلوحه قرار می‌دهند تا بتوان جامعه‌ای درخور شأن انقلاب اسلامی آماده کنیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: استادان بسیجی ازجمله تأثیرگذارترین استادان دانشگاهی محسوب می‌شوند و باید بتوانند نسل جدید را با رشادت‌های شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی آشنا سازند.

منظری‌توکلی با مهم دانستن برگزاری کنگره شهدا در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: بر همه ما واجب است که با تمام تلاش در برگزاری باشکوه این کنگره تلاش کنیم و به همین دلیل از ابتدای سال جاری تمامی برنامه‌های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان رنگ و بوی شهدا را به خود گرفته است.

وی تصریح کرد: شهدا با ایثار و جان‌فشانی خود امنیت را برای ما به ارمغان آوردند و امروز در سنگر علم و دانش باید بتوانیم از راه و ارزش‌های آن‌ها به‌خوبی دفاع کرده و دشمنان ایران اسلامی را ناامید کنیم.

به گزارش آنا، در این جلسه برنامه‌های کلی برگزاری جشن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و طرح‌ها مصوب کنگره گرامیداشت شهدای استان کرمان مورد بررسی قرار گرفت.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


نظر شما :