تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

۱۲ دی ۱۳۹۷ | ۲۰:۲۶ کد : ۱۳۱۸۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۷۲
پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در مراسمی با حضور هیئت رئیسه، اساتید و دانشجویان واحد تجلیل شدند.
تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، ظهر امروز پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در مراسمی با حضور هیئت رئیسه، اساتید و دانشجویان واحد تجلیل شدند.

در این مراسم پژوهشگر برتر دانشکده ادبیات و علوم انسانی محسن زاینده‌رودی، دانشکده علوم مهدی شهیدی و پژوهشگر برتر دانشکده فنی امیر‌احمد هدایت معرفی شدند.

کارهای پژوهشی مریم کاظمی‌پور، امیراحمد هدایت، عنایت‌الله شیخ حسینی و امیرحسین تائبی برای انتخاب پژوهشگر نمونه استان به دبیرخانه هیئت امنا اعلام شده است.

همچنین از پژوهشگران دانشگاه آزاد واحد کرمان، محمدمهدی فروغی، مهدی مومنی رق‌آبادی، امین نیکپور، مسلم ملکشاهی، سیدهادی موسوی‌نسب، محمدرضا رضازاده، مریم خاندان، سمیه نیکخواه، تاج‌پری کلانتری و خانم شاهین‌فر تجلیل شد.

در ادامه از واحد فناور برترمرکز رشد واحد، شرکت کارمانیا پارس ژن و محمد کاظمی عرب‌آبادی تجلیل به عمل آمد که موفق به ساخت ۲۲ کیت اندازه‌گیری سیتوکین در سرم خون و چند کیت استخراج DNA از نمونه‌های سلول‌ها و بافت‌های انسانی، باکتری، ویروس و نیز کیت تشخیص ویروس هپاتیت B شده‌اند و تمام محصولات‌شان به تأیید چند دانشگاه علوم پزشکی در سطح کشور رسیده است.

تیم رباتیک دانشگاه که مقام نایب قهرمانی در مسابقات روبوکاپ آسیا و اقیانوسیه را با همکاری امیرعلی فروزنده، علی سیوندی، علیرضا عبدالکریمی، میلاد شجاعی، حسین مویدی، حسین هاشمی، علی اسلامی، عرفان علی‌محمدی و ایمان ابوحیدری در آذر ۱۳۹۷ به دست آورده بود نیز مورد تجلیل قرار گرفت.

در خاتمه از دانشجویان برگزیده دانشکده پزشکی در دهمین المپیاد دانشجویی، فاطمه واعظی‌زاده و محمد دریجانی و رتبه نخست امتحان جامع علوم پزشکی فاطمه باقری تجلیل شد.

انتهای پیام/۴۱۰۳


نظر شما :