با حضور در منزل دانشجوی متوفی؛

پیام تسلیت مسئولان دانشگاه آزاد به خانواده فضیلتی‌نیا تقدیم شد

۱۳ دی ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۲ کد : ۱۳۱۸۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۳۹
پیام تسلیت دکتر ولایتی، دکتر طهرانچی و دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان به خانواده دانشجوی متوفای حادثه واژگونی اتوبوس در واحد علوم تحقیقات تقدیم شد.
پیام تسلیت مسئولان دانشگاه آزاد به خانواده فضیلتی‌نیا تقدیم شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان صبح امروز با حضور در منزل زنده‌یاد محمدرضا فضیلتی‌نیا دانشجوی دکتری دامپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی علوم و تحقیقات تهران، ضایعه درگذشت وی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفتند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان همراه اعضای هیئت امنای این استان، مدیرکل تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، معاونان و جمعی از استادان و کارکنان دانشگاه با حضور در منزل زنده‌یاد محمدرضا فضیلتی‌نیا، پیام تسلیت دکتر ولایتی رئیس هیئت مؤسس دانشگاه و دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد را تقدیم و ضایعه درگذشت دانشجوی علوم و تحقیقات تهران را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفتند.

حمدالله منظری توکلی در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره این دانشجوی ارجمند و دلجویی از بازماندگان گفت: رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بجد پیگیر کارها هستند و دستور تشکیل کمیته ویژه برای پیگیری واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم و تحقیقات را صادر کرده‌اند.

وی ادامه داد: وظیفه همه ماست تا پیگیر مضاعف امور این حادثه غمبار باشیم، این واقعه دردناک را به‌ویژه به خانواده داغ‌دیده زنده‌یاد محمدرضا فضیلتی‌نیا و جامعه دانشگاهی تسلیت عرض می‌کنم و امیدوارم روح آن مرحوم با اولیاالله و حضرت سیدالشهدا محشور باشد.

به گزارش آنا در متن پیام تسلیت رئیس هیئت مؤسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آمده است:
بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ
إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ
خانواده محترم فضیلتی‌نیا
ضایعه تأسف‌بار عروج ملکوتی فرزند دلبندمان دانشجوی فرهیخته مرحوم محمدرضا فضیلتی‌نیا بار غمی عظیم بر دل‌های ما نهاد و جامعه دانشگاهی را سوگوار نمود، اکنون با نهایت تأثر پرپرشدن گلی معطر از بوستان دانشگاه آزاد اسلامی را به محضر شما خانواده ارجمند ایشان تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن عزیز سفرکرده علو درجه و غفران و رحمت الهی و برای تمامی بازماندگان سلامتی و صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت می‌نماییم.

دکتر علی‌اکبر ولایتی رئیس هیئت موسس و هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/۴۰۶۲/


نظر شما :