سنجری مطرح کرد:

«ما می‌توانیم» سرلوحه اصلی فعالیت‌های سازندگی سپاه

۱۶ دی ۱۳۹۷ | ۰۸:۱۵ کد : ۱۳۱۸۶ اخبار واحد
تعداد بازدید:۸۰۶
مسئول پروژه‌های عمرانی قرارگاه خاتم‌الانبیاء شهر کرمان، شعار «ما می‌توانیم» را سرلوحه اصلی فعالیت‌های سازندگی سپاه پاسداران و قرارگاه خاتم‌الانبیاء عنوان کرد.
«ما می‌توانیم» سرلوحه اصلی فعالیت‌های سازندگی سپاه

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، در راستای اجرای برنامه‌های کمیته علمی دانشگاهیان و دانشجویی کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان تعدادی از اساتید هیأت علمی دانشگاه‌های استان کرمان از قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا کرمان بازدید کردند.

در این بازدید سه ساعته که با حضور جمعی از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های کرمان انجام شد، بازدیدکنندگان از روند اجرایی طراحی و ساخت پل‌ها و زیرگذرهای در حال ساخت شهر کرمان آشنا شدند.

در آغاز این بازدید علمی و در راستای آشنایی اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های شهر کرمان با فعالیت‌های سازندگی این قرارگاه، مسئول پروژه‌های شهر کرمان با ارائه گزارشی روند کلی اجرای این پروژه‌ها را با گزارشی تصویری در اختیار شرکت‌کنندگان قرار داد.

مسئول پروژه‌های عمرانی قرارگاه خاتم‌الانبیاء شهر کرمان، شعار «ما می توانیم» را سرلوحه اصلی فعالیت‌های سازندگی سپاه پاسداران و قرارگاه خاتم الانبیا دانست و گفت: طراحی و ساخت پل‌های سطح شهر کرمان در جهت کاهش فشار بار ترافیکی و تسهیل عبور و مرور شهروندان کرمانی و با همتی جهادی در حال اجراست و تعدادی از این پروژه‌ها نیز تکمیل شده است.

رضا سنجری افزود: این پروژه‌ها با دانش روز، نیروی متخصص و تجهیزات بومی طراحی و اجرا می‌شوند و می‌توان گفت بسیاری از این پروژه‌ها در سطح منطقه بی‌نظیر هستند.

وی خاطرنشان کرد: شهدا و ایثارگران با فداکاری خود نهال تنومند انقلاب اسلامی را بارور کردند و نسل جوان ما در ادامه این ایثارگری‌ها وظیفه توسعه و آبادانی کشور را برعهده دارد.

به گزارش آنا، کنگره بزرگداشت ۶۵۰۰ شهید استان کرمان در اسفند ماه سال جاری در شهر کرمان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


نظر شما :