صدفی عنوان کرد:

پیروی از منویات مقام معظم رهبری راهگشا در عبور از بحران‌ها

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۲ کد : ۱۳۲۴۸ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۲۸
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان پیروی از منویات مقام معظم رهبری را راهگشای عبور از بحران‌ها معرفی کرد.
پیروی از منویات مقام معظم رهبری راهگشا در عبور از بحران‌ها

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، مهدی صدفی در آئین افتتاحیه بازارچه کارآفرینی دانش‌آموزان مدارس سمای کرمان اظهار کرد: بر اساس آیات قرآنی باید از تمام نعمت‌های خداوند شکرگزاری کرد تا سبب افزایش نعمات شود و یکی از بزرگ‌ترین نعمت‌های خداوند به مردم ما، انقلاب اسلامی بوده است.

وی افزود: پیروزی انقلاب اسلامی سرمایه‌ای عظیم برای ما محسوب می‌شود و برای رضایت پروردگار و کمک‌های الهی باید شکرگزار حقیقی این نعمت بزرگ و خاص باشیم.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان با اشاره به این موضوع که انقلاب ما در تاریخ دنیا بی‌نظیر است، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با سه مؤلفه مهم توکل به خدا، رهبری پیامبرگونه امام راحل و وحدت مثال‌زدنی امت مسلمان به پیروزی رسید و همین سه عنصر اصلی سبب اهمیت نوع انقلاب مردم ما شده است.

صدفی خاطرنشان کرد: همه ما در هر جایگاه و مقامی باید با تمام توان تلاش کنیم تا انقلاب اسلامی به اهداف والای خود برسد و بتوانیم جایگاه حقیقی نظام مقدس جمهوری اسلامی را در دنیا ثابت کنیم.

وی با تأکید بر نقش سازنده ولایت فقیه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی گفت: پیروی از منویات مقام معظم رهبری می‌تواند راهگشای عبور از بحران‌ها و شکست توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی باشد.

انتهای خبر/۴۰۶۲/


( ۱ )

نظر شما :