خادمی تأکید کرد:

کاهش آسیب‌های اجتماعی با تبیین سبک زندگی

۱۷ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۹:۳۶ کد : ۱۳۲۵۳ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۲۷
مدرس دروس گروه معارف دانشگاه‌ها، کاهش آسیب‌های اجتماعی را با فعالیت در عرصه حجاب و عفاف و تبیین سبک زندگی با رویکرد اخلاقی میسر دانست.
کاهش آسیب‌های اجتماعی با تبیین سبک زندگی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمیده خادمی عصر امروز در کارگاه تخصصی حجاب و عفاف که در سالن اجلاس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد، اظهار کرد: اهمیت و ارزش حجاب و عفاف باید برای تمام اقشار جامعه، به‌خصوص جوانان به روش‌های تفهیمی و برخاسته از تحقیق، به‌صورت مداوم تبیین و تشریح شود؛ چراکه گروه‌های سنی به‌صورت مداوم درحال دگرگونی هستند و از گروهی به گروه دیگر جابه‌جا می‌شوند.

مدرس دروس گروه معارف دانشگاه‌ها با بیان اینکه آموزش‌ها باید مبتنی بر هدف، تغییر نگرش به موضوع حجاب باشد، گفت: آموزش‌ها باید به شکلی باشد که رویکردی عمیق و جدید را به مخاطب اهدا کند و باید توجه داشت که فرهنگ‌سازی برای تقویت عفاف و حجاب در جامعه دینی بسیار مهم است.

وی هدف از کارگاه تخصصی برگزارشده را تبیین سبک زندگی با رویکرد اخلاقی معرفی کرد و افزود: در این کارگاه یکروزه از استادان خانم گروه معارف، مسئولان خوابگاه‌ها، کارشناسان فرهنگی واحدهای دانشگاه آزاد کرمان و مبلغان خوابگاه‌ها دعوت شده تا با هم‌افزایی حجاب و عفاف را با رویکرد خلاقی معرفی در سبک زندگی مورد کنکاش و بررسی قرار دهند.

مسئول واحد امور خواهران دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: لازمه موفقیت برنامه‌های عفاف و حجاب، هم‌افزایی، انسجام و همکاری است و برای کاهش آسیب‌های اجتماعی فعالیت در این حوزه بسیار ضروری است.

خادمی سخنران و مبلغ دینی، دارای مدرک سطح سه تفسیر و علوم قرآنی است و در دانشگاه‌ها دروس گروه معارف را تدریس می‌کند، وی مدرس کارگاه‌های تخصصی نگرشی دیگر بر معارف اسلامی است و از سال ۱۳۹۰ تاکنون برای ۲ هزار نفر در کرمان کارگاه نگرشی دیگر برحجاب را برگزار کرده است.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


( ۱ )

نظر شما :