رئیس دانشگاه آزاد کرمان:

تئوری‌های مدیریتی غربی دوران افول خود را می‌گذرانند

۰۲ اسفند ۱۳۹۷ | ۲۰:۵۸ کد : ۱۳۲۸۵ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۱۶
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با تاکید بر تربیت مدیران جوان انقلابی گفت: تئوری‌های مدیریتی غربی دوران افول خود را می‌گذرانند.
تئوری‌های مدیریتی غربی دوران افول خود را می‌گذرانند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری توکلی ظهر امروز در جلسه دفاع از رساله دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان که با موضوع طرح الگویی مدیریت فرماندهی فرماندهان و سرداران لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس مبتنی بر مدیریت اسلامی با روش داده بنیاد در حاشیه برگزاری کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه مدیریت باید آموزه‌های اسلامی به‌خصوص دستورالعمل‌های امیرالمومنین (ع) را سرلوحه کار خویش قرار دهیم تا بتوانیم الگوی مناسبی از مدیریت توانمند را به جهانیان نشان دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان افزود: فرماندهان جبهه و جنگ بی‌شک از بالاترین میزان اطلاعات مدیریتی بهره‌مند بودند و در سنین جوانی توانستند کشور را به‌مدت هشت سال در مقابل استکبار جهانی نگه داشته و ذره‌ای از خاک مقدس جمهوری اسلامی را به دشمنان واگذار نکردند.

وی با اشاره به نیاز جامعه جهانی به مدیریتی انسانی و همه‌جانبه تصریح کرد: تئوری‌های مدیریتی غربی دوران افول خود را می‌گذرانند و می‌توان با روش‌های مدیریت اسلامی و تربیت مدیران جوان انقلابی، جهان را به سوی کمال و خدامحوری سوق داد.

منظری توکلی گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس مقابل هجوم جنگ افزارها و سکوهای موشکی مقاومت کردیم؛ اما در دوران کنونی باید همه مسئولین و مردم خود را در برابر تهاجم نرم و هجمه اطلاعاتی دشمنان در امان نگه‌داریم و در این مسیر هیچ چیز جز تبعیت از ولایت و افزایش بصیرت نمی‌تواند راهگشا باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان خاطرنشان کرد: پایان‌نامه ارائه شده در این جلسه با موضوعی بسیار فاخر یکی از ارزشمندترین و بی‌نظیرترین رساله‌های دفاع شده در دانشگاه آزاد اسلامی است و با افتخار در واحد کرمان آن را به ثبت می‌رسانیم.

منظری توکلی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در حمایت از تحقیقات و پایان‌نامه‌های ارزشی با موضوعات انقلابی تمام توان خود را به کار خواهد گرفت و در این راستا از محققان حمایت‌های ویژه خواهد شد.

وی با اشاره به نمونه‌هایی از تصمیم‌گیری‌ها و درایت‌های امام راحل و مقام معظم رهبری در مدیریت کلان انقلاب و کشور، عنوان کرد: مدیریت توانمند امام (ره) در دوران پیروزی انقلاب اسلامی و عملکرد بی‌نظیر مقام معظم رهبری در دوران جنگ نرم، نمونه عملی موفقی از مدیریت اسلامی است و جادارد محققان و پژوهشگران آثار فاخری را با این موضوع تولید کنند.

به گزارش آنا، پایان‌نامه محمدرضا محمود مولایی دانشجوی مقطع دکتری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در حاشیه برگزاری کنگره ۶ هزار و ۵۰۰ شهید استان کرمان و در حسینیه ثارالله شهر کرمان با حضور استادان راهنمای واحد کرمان دفاع و موفق به کسب نمره کامل شد.

برای مشاهده تصاویر بیشتر به آدرس http://ana.ir/fa/news/96/362639 مراجعه فرمایید

انتهای پیام/۴۰۶۲/


نظر شما :