ریاحی:

۱۷۰ دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ | ۰۸:۰۵ کد : ۱۳۲۹۹ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۰۵
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان از اعزام ۱۷۰ دانشجوی این واحد دانشگاهی به اردوی راهیان نور در سال جاری خبر داد.
۱۷۰ دانشجوی دانشگاه آزاد کرمان به اردوی راهیان نور اعزام می‌شوند

امیر ریاحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در کرمان، با یادآوری اهمیت برپایی کاروان‌های راهیان نور دانشجویی و تأثیر این اردوها بر بعد فرهنگی دانشجویان گفت: امسال ۱۷۰ نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در قالب دو کاروان در تاریخ‌های ۱۸ اسفند (برادران) و ۲۲ اسفند (خواهران) به اردوهای فرهنگی و زیارتی راهیان نور در مناطق جنگی جنوب کشور اعزام می‌شوند.

وی افزود: با توجه به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون ایجاد زمینه زیارت با معرفت در اردوهای راهیان نور، بسیج دانشجویی سعی کرده بر اجرای برنامه‌های تربیتی و معرفتی مؤثر در زمینه رشد و افزایش آگاهی بیشتر دانشجویان و همچنین پیوند عمیق‌تر نسل جدید با شهدا تمرکز کند.

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: در همین راستا برنامه‌هایی مانند دعوت از استادان اخلاق برجسته در کاروان‌ها، دعوت راویان برجسته برای شناساندن شهدا و مناطق عملیاتی و درک بیشتر دفاع مقدس توسط دانشجویان، دعوت از خانواده شهدای استان برای حضور در کاروان‌ها، برگزاری مسابقات کتابخوانی، برگزاری حلقه‌های معرفتی و مباحثه جهت بالابردن سطح آگاهی و توانمندسازی دانشجویان، برگزاری مسابقات عکاسی، دل‌نوشته و مستندسازی تدارک دیده شده است.

ریاحی ادمه داد: همچنین برای تداوم ارتباط دانشجویان شرکت‌کننده در اردوهای راهیان نور با شهدا و دفاع مقدس برای بعد از راهیان نور هم برنامه‌هایی از جمله برگزاری مراسم شب خاطره در گلزار شهدا و دیدار خانواده شهدا و تجلیل از برگزیدگان مسابقات کتابخوانی، عکاسی، دل‌نوشته و مستندسازی پیش‌بینی شده است.

عضو بسیج دانشجویی واحد کرمان با بیان اینکه ایستگاه ثبت‌نام راهیان نور واقع در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان تا تاریخ ۱۶ اسفند مشغول به ثبت‌نام دانشجویان متقاضی شرکت در اردوهای راهیان نور است، گفت: در کنار ایستگاه ثبت‌نام راهیان نور، نمایشگاه دفاع مقدس و دستاورد‌های انقلاب اسلامی نیز برپا شده است تا این حضور با پیوست اشاعه فرهنگ شهدا و انقلاب پررنگ‌تر برگزار شود.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


نظر شما :