منظری توکلی مطرح کرد:

اراده دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق شعار رونق تولید

۱۸ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۲ کد : ۱۳۳۱۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۷۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: دانشگاه آزاد اسلامی همه توان علمی و پژوهشی خود را در زمینه تحقق شعار کلیدی رونق تولید به کار خواهد گرفت.
اراده دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق شعار رونق تولید

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری‌توکلی صبح امروز در جلسه دیدار صمیمانه نوروزی کارکنان، اعضای هیئت علمی و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: همه ما در مسئولیت‌هایی که قرار گرفته‌ایم که باید رضای خدا و خدمت به مردم را سرلوحه کار خویش قرار دهیم و زنده‌شدن طبیعت در فصل بهار را نشانه مهمی از رستاخیز بدانیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان با اشاره به عزم جدی دانشگاه آزاد اسلامی برای تحقق شعار رونق تولید افزود: دانشگاه آزاد اسلامی همه توان علمی و پژوهشی خود را در زمینه تحقق شعار کلیدی رونق تولید که خواسته اصلی مقام معظم رهبری در سال جاری است را به کار خواهد گرفت تا بتواند مانند گذشته نقش بی‌بدیل خود را ثبت کند.

منظری‌توکلی با اشاره به ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان و عملیاتی‌شدن تعدادی طرح اقتصادی در سال گذشته توسط دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان تصریح کرد: کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان می‌توانند با ارائه طرح‌های علمی و ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان به رونق تولید در عرصه فناورانه ورود پیدا کنند و در این زمینه با تمام توان از این طرح‌ها حمایت خواهیم کرد.

وی با تأکید بر رفع محرومیت‌زدایی از مناطق جنوبی استان کرمان افزود: دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در تعطیلات نوروز با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) و آستان قدس رضوی و خیران بیش از هزار بسته حمایتی را بین مردم منطقه جازموریان توزیع کرد.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: در راستای تحقق محرومیت‌زدایی در مناطق جنوبی استان برنامه‌هایی را مدون و آماده کرده‌ایم تا در سال جاری به مرحله اجرا برسانیم.

منظری‌توکلی با اشاره به حضور کارکنان، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در همراهی مردم در بحران‌های مختلف عنوان کرد: با توجه به وقوع سیل در برخی استان‌های کشور که خسارت‌هایی را به هم‌وطنان وارد کرده است، کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان تصمیم گرفته‌اند بخشی از دستمزد فروردین خود را برای رفع گوشه‌ای از خسارت‌های آنان اختصاص دهند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان هم در ادامه این مراسم با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری اظهار کرد: این بیانیه مهم می‌تواند به عنوان سندی راهگشا زمینه پیشرفت‌های چشمگیر دیگری برای ایران اسلامی باشد.

حجت‌الاسلام حمید انصاریان افزود: در زمینه رونق تولید می‌توانیم با وحدت و همدلی فعالیت‌های مناسبی را اجرایی کرده تا شاهد پیشرفت هرچه بیشتر کشور و تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی باشیم.

در پایان این مراسم رئیس، هیئت رئیسه، اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با حضور در گلزار مطهر شهدای گمنام واحد کرمان با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کرده و سال جدید کاری خود را به عطر و بوی شهدا معطر کردند.

برای مشاهده تصاویر بیشتر به آدرس http://ana.ir/fa/news/96/371416 مراجعه فرمایید

انتهای پیام/۴۰۶۲/

 


نظر شما :