سید مجید موسوی:

حراست می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ | ۲۱:۲۹ کد : ۱۳۳۲۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۹۵
مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مجموعه حراست یکی از ارکانی است که می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد.
حراست می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، سید مجید موسوی، مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی در آیین تکریم سرپرست سابق اداره‌کل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و معارفه مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی این استان، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با بیش از ۴۲۰ واحد، ۷۰۰ مدرسه سما، واحدهای خارج کشور و امکانات موجود یک ظرفیت بسیار بزرگ و گسترده است و اجتماعی ترین و مردمی‌ترین نهاد دانشگاهی کشور محسوب می‌شود و در دنیا بی‌نظیر است.

موسوی ادامه داد: این نشانه اهمیت دانشگاه آزاد اسلامی است، با چنین سرمایه‌ای و با توجه به منویات رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)، این دانشگاه باید در تراز انقلاب اسلامی باشد.

مشاور ریاست و رئیس مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی گفت: دکتر ولایتی با حکم رهبر عزیز انقلاب اسلامی به‌عنوان رئیس هیئت موسس و رئیس هیئت امنای دانشگاه منتصب شدند و با انتصاب دکتر طهرانچی به‌عنوان ریاست عالی دانشگاه به شکر خدا زمینه بسیار خوبی برای کارهای بزرگ فراهم شده و با تلاشی که در دانشگاه انجام می‌شود فعالیت‌های بسیار خوبی در حال شکل‌گیری است.

موسوی با بیان اینکه یکی از ارکانی که می‌تواند راهگشای تسریع پیشرفت دانشگاه آزاد اسلامی باشد مجموعه حراست است اظهار کرد: ما در دانشگاه آزاد اسلامی یک سرمایه بی‌بدیل داریم و برای حفظ آن باید یک حراست همه جانبه داشته باشیم، حراستی که خودش پیشرو باشد و در تصمیم‌سازی‌های مسئولان، پیشگیری از تهدیدها و فراهم کردن یک فضای آرام و منزه فعال باشد و شرایط را فراهم کند تا تمامی اقشار دانشگاهی بتوانند با آسودگی خیال رسالت‌های علمی و فرهنگی خود را به نحو مطلوب انجام دهند.

وی افزود: انتظار این است که حراست با یک روحیه تعاملی و اخلاق‌مدار اسلامی و فعال در عرصه‌ها و حوزه‌های دانشگاه آزاد اسلامی حضور داشته باشد و با مشورت و اعمال نظارت‌های لازم هر آنچه را که آسیب‌رسان است را پیگیری و پیشگیری نماید.

موسوی ادامه داد: باید شرایط پیشگیری را در همه احوال داشته باشیم و باید امور خیلی تخصصی‌تر و منسجم‌تر و با روحیه جهادی و انقلابی در تمامی عرصه‌ها و حوزه‌های دانشگاهی دنبال شوند.

انتهای پیام/۴۱۲۲/


نظر شما :