امام‌جمعه موقت کرمان:

دفاع از آرمان‌های انقلاب وظیفه همگانی است

۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۳۳۳۵ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۶۴
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کرمان دفاع از آرمان‌های انقلاب را وظیفه همگانی و سپاه پاسداران را حامی اصلی ولایت و ملت دانست.
دفاع از آرمان‌های انقلاب وظیفه همگانی است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حجت‌الاسلام محمد صباحی صبح امروز در جلسه نشست فرهنگی که با حضور استادان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و با موضوع سپاه پاسداران و انتظار، برگزار شد، اظهار کرد: تمام مسلمانان به حضرت مهدی (عج) اعتقاد دارند و بخش زیادی از اهل تسنن در مورد ظهور و حضور ایشان مانند شیعیان فکر می‌کنند.

امام‌جمعه موقت کرمان افزود: کتاب‌هایی که اهل سنت درباره امام زمان (عج) دارند، کمتر از کتب شیعیان نیست و علت آن روایات زیادی است که در این زمینه وجود دارد.

وی با اشاره به اعتقاد همه مسلمانان به قدرت فوق‌العاده حضرت مهدی (عج) گفت: پیامبر مکرم اسلام (ص) و ائمه اطهار (ع) از قدرت‌های خاصی برخوردار بودند و همین موضوع نیز درباره امام زمان (عج) وجود دارد.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان کرمان تصریح کرد: در برخی روایات که از امام علی (ع) نقل شده این قدرت فوق‌العاده به‌دلیل جانشین خدابودن ائمه بر روی زمین به آنان اعطا شده است.

عضو هیئت علمی دانشگاه شهید باهنر خاطرنشان کرد: بنا به حدیث ثقلین می‌توان ثابت کرد تا زمانی که قرآن در جهان وجود دارد، ائمه نیز بر روی زمین هستند و این دو در کنار یکدیگر معنا و و مفهوم پیدا می‌کنند و همین موضوع را می‌توان اثبات‌کننده وجود و غیبت امام زمان (عج) دانست.

فرهنگی- کرمان

وی عنوان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگرفته از اهداف ائمه و فرمان‌های اسلامی است تا بتواند حق مسلمانان را از کفار و ظالمان بگیرد.

صباحی سپاه پاسداران را حامی اصلی ولایت و ملت دانست و گفت: در شرایطی که دشمنان قسم‌خورده درصدد نابودی ایران اسلامی هستند، نیروهای ولایی سپاه پاسداران مقتدرانه از زیاده‌خواهی‌های آنها در منطقه جلوگیری می‌کنند.

امام جمعه موقت کرمان اظهار کرد: وظیفه همه ما دفاع از آرمان‌های انقلاب است و در این زمینه پاسداران انقلاب اسلامی پیشگامان موفقی بوده‌اند.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


نظر شما :