دکتر علیرضا منظری‌توکلی مطرح کرد:

ارزیابی عملکرد مراکز سمای استان‌ها توسط ۹ تیم

۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۲:۳۷ کد : ۱۳۳۳۷ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۷۴
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در راستای تربیت مدیر و معلم ۹ تیم در استان‌های مختلف عملکرد مراکز سما را ارزیابی می‌کنند.
ارزیابی عملکرد مراکز سمای استان‌ها توسط ۹ تیم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علیرضا منظری توکلی صبح امروز در جلسه شورای مدیران مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اظهار کرد: از عملکرد مدیران سمای این استان رضایت داریم و با برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف شاهد افزایش عملکرد مثبت مراکز و مدارس سما در کشور خواهیم بود.

وی افزود: امور مدارس بر عهده مدیران است و عملکرد مدیران بر ظاهر مدارس و سیستم آموزشی تأثیر مستقیم دارد.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه به‌دنبال اصلاح سیستم آموزشی فعلی و تدوین سیستم نوین آموزشی هستیم، اضافه کرد: اگر قرار است در مدارس شاهد تغییرات گسترده باشیم و تلاش جهادگونه استادان و معلمان را ببینیم، باید از مدیران آغاز کنیم.

منظری توکلی تصریح کرد: بیش از هزار و ۲۰۰ مدیر و معلم سما در کارگاه کشوری حضور پیدا کردند و در این راستا ۹ تیم در استان‌های مختلف کشور برای ارزیابی عملکرد مراکز سما تشکیل شده‌اند.

وی مطرح کرد: دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور نور چشم ما محسوب می‌شوند و به همین دلیل امکانات علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در اختیار مدارس سما قرار خواهد گرفت.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی توضیح داد: تربیت نسل جدید و متخصص که در راستای آرمان‌های اسلامی و انقلابی فعالیت کنند، یکی از اهداف بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی است که با جدیت پیگیر تحقق آن هستیم.

انتهای پیام/۴۰۷۸/


( ۱ )

نظر شما :