رئیس دانشگاه آزاد کرمان:

مسئولان از فعالیت‌های انقلابی دانشجویان بسیجی الگوبرداری کنند

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۴:۲۳ کد : ۱۳۳۷۸ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۵۳
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: مسئولان از فعالیت‌های انقلابی دانشجویان بسیجی الگوبرداری کنند.
مسئولان از فعالیت‌های انقلابی دانشجویان بسیجی الگوبرداری کنند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حمدالله منظری‌توکلی صبح امروز در جلسه نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: دانشجویان بسیجی بازوی توانمند مدیریت در دانشگاه آزاد اسلامی محسوب می‌شوند و از ارزش‌های اسلامی و انقلابی به‌صورت تمام‌قد دفاع می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری اردوی جهادی دانشجویان بسیجی واحد کرمان در مناطق سیل‌زده استان‌های لرستان و خوزستان افزود: در زمینه برگزاری اردوهای جهادی، دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان رتبه بسیار بالایی را در کشور دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان گفت: رسیدگی به مسائل اجتماعی و فرهنگی مناطق حاشیه شهر کرمان یکی از فعالیت‌های انقلابی بسیج دانشجویی واحد کرمان بوده که به‌صورت هفتگی در حال پیگیری است.

دبیر هیئت امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: در حوزه‌های علمی و پژوهشی نیز دانشجویان بسیجی از مطرح‌ترین دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی قلمداد می‌شوند و یکی از افتخارات این دانشگاه محسوب می‌شود.

منظری‌توکلی عنوان کرد: دفاع از آرمان‌های انقلابی و فعالیت‌های جهادی یکی از اولویت‌های مهم دانشگاه آزاد اسلامی است که با تمام وجود و امکانات از اینگونه فعالیت‌ها حمایت خواهیم کرد.

وی با تأکید بر این موضوع که مسئولان از فعالیت‌های انقلابی دانشجویان بسیجی الگوبرداری کنند، افزود: بصیرت‌افزایی در نسل جوان و ارائه دستاوردهای کلان جمهوری اسلامی یکی از اموری بوده که بسیج دانشجویی به‌خوبی در این حیطه وارد شده است.

انتهای پیام/۴۰۶۲/


نظر شما :