ریاحی:

دانشجوی بسیجی باید به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشاند

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۵:۳۶ کد : ۱۳۴۱۹ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۸۵
فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: دانشجویان بسیجی بر خود تکلیف می‌دانند که به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند.
دانشجوی بسیجی باید به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشاند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، امیر ریاحی در دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج دانشجویی شهید علم‌الهدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با علیرضا منظری توکلی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اظهار کرد: اردوهای جهادی بسیج دانشجویی در دو نوبت ۱۰ روزه تابستان و ایام نوروز در مناطق محروم جنوب استان و روزهای آخر هفته با عنوان جمعه‌های خدمت در حاشیه شهر کرمان برگزار شده است.

وی افزود: در ایام تعطیلات  نوروز سال جاری نیز بعد از اتمام اردوی جهادی مناطق محروم بلافاصله تمام نیروهای جهادی برای کمک به هموطنان به مناطق سیل زده استان خوزستان اعزام شدیم.

فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان، خدمت به مستضعفان و محرومان را از وظایف بسیج دانست و ادامه داد: در طول برگزاری اردوهای جهادی ۴۵ نفر از برادران و ۴۵ نفر از خواهران حضور داشتند که در کارگروه‌های عمرانی، پزشکی، فرهنگی و آموزشی، ورزشی و مطالبه‌گری به فعالیت پرداختند.

ریاحی گفت: در حوزه آموزش و راه‌اندازی کسب و کارهای خانگی می‌توان آموزش پته‌دوزی و گلیم‌بافی به زنان خانه‌دار مناطق محروم را نام برد که همچنان پیگیر توسعه آن هستیم.

وی با بیان اینکه توانستن را باید در عمل نشان داد، تأکید کرد: دانشجویان بسیجی بر خود تکلیف می‌دانند که به منویات مقام معظم رهبری جامه عمل بپوشانند و به گفته ایشان ایمان داریم که فرموده‌اند «ما می‌توانیم» را در عمل به مردم نشان دهید.

در پایان این دیدار تعدادی از اعضای شورای مرکزی حوزه بسیج دانشجویی شهید علم‌الهدی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان به بیان نظر و دیدگاه‌های خود پرداختند.

برای مشاهده تصاویر بیستر به آدرس http://ana.ir/fa/news/96/399113 مراجعه فرمایید

انتهای پیام/۴۰۶۲/


( ۱ )

نظر شما :