منظری‌توکلی مطرح کرد:

بیانیه گام دوم انقلاب الگویی برای پیشرفت آینده تمدن نوین اسلامی

۲۸ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۲۸ کد : ۱۳۴۲۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۹۲
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را الگوی بی‌نقص پیشرفت آینده تمدن نوین اسلامی توصیف کرد.
بیانیه گام دوم انقلاب الگویی برای پیشرفت آینده تمدن نوین اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علیرضا منظری‌توکلی ظهر امروز در جلسه دفاع رساله نخستین فارغ‌التحصیل مقطع دکتری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی بی‌شک نمونه‌ای از نخبگان علمی و آموزشی کشور محسوب می‌شوند.

وی افزود: همه امکانات علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی در خدمت محققان و پژوهشگران قرار گرفته تا بتوانند در راستای توسعه علمی کشور از آنها استفاده کنند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان، بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را الگوی بی‌نقص پیشرفت آینده تمدن نوین اسلامی توصیف کرد و ادامه داد: دانشجویان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی باید با ارائه راهکارها و تبیین جایگاه علمی کشور در منطقه و جهان راه را برای تحقق اهداف این بیانه هموار کنند.

منظری‌توکلی، راه برون‌رفت از مشکلات کشور را توجه بیشتر مسئولان به جوانان و نخبگان دانست و تصریح کرد: جوانان با تلاش و روحیه جهادی خود می‌توانند اهرم قدرتمندی برای تحقق آرمان‌های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با دشمنان باشند.

وی با یادآوری سالروز شهادت شهید مصطفی چمران خاطرنشان کرد: این شهید والامقام یکی از دانشمندان تراز اول دنیا محسوب می‌شد؛ اما در راه حفظ ارزش‌های اصیل اسلامی و انقلابی جان خود را عاشقانه فدا کرد و زندگی علمی و عملی وی باید راهنمای مسیر جوانان ما باشد.

به گزارش آنا؛ جلسه دفاع نخستین فارغ‌التحصیل مقطع دکتری دانشکده معماری و شهرسازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با موضوع «تبیین نقش بلایای طبیعی و بشرساز در پراکنده‌رویی نخست شهرها» با ارائه امیر مهیم‌مهیمی با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان برگزار شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/۴۱۲۱/


نظر شما :