مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان:

حرکت‌های جهادی یکی از رویش‌های بسیج در سال‌های اخیر است

۱۲ تیر ۱۳۹۸ | ۱۴:۳۸ کد : ۱۳۴۴۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۳۲۴
مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان حرکت‌های جهادی را یکی از رویش‌های مجموعه بسیج در سال‌های اخیر دانست
حرکت‌های جهادی یکی از رویش‌های بسیج در سال‌های اخیر است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، ناصر بهروز ظهر امروز در جلسه افتتاحیه طرح جهادگر که ویژه دانشجویان بسیجی و جهادگر دانشگاه‌های استان کرمان و شهر یزد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان در حال برگزاری است، اذعان کرد: حرکت‌های جهادی یکی از رویش‌های مجموعه بسیج در سال‌های اخیر است و این فعالیت‌ها باید نتایج بهتری به‌همراه داشته باشد.

وی افزود: فعالیت‌های جهادی دانشجویان را می‌توان یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های مردمی قلمداد کرد که مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری قرار گرفته است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان به احساس خلأ بعد از منحل‌شدن جهاد سازندگی و ادغام آن با سازمان جهاد کشاورزی اشاره کرد و گفت: در سال‌های اخیر که فعالیت‌های گروه‌های جهادی ادامه داشته است، رهبر معظم انقلاب بارها در جلسات از فعالیت‌های جهادگران حمایت کرده‌اند.

بهروز استقبال از گروه‌های جهادی را چشمگیر توصیف کرد و افزود: فعالیت‌هایی که در این گروه‌ها انجام می‌شود، باید بیش از گذشته نتیجه‌بخش باشند و گوشه‌ای از مشکلات مردم را برطرف کنند.

وی تصریح کرد: مردمی‌بودن و خدمت‌رسانی به مردم در مناطق محروم از شاخصه‌های اصلی فعالیت‌های اردوهای جهادی محسوب می‌شوند که موجب وجود خیرات و برکات مختلفی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی شده است.

مسئول بسیج دانشجویی استان کرمان عنوان کرد: حمایت از گروه‌های جهادی در راستای توسعه و گسترش ماموریت‌های جهادی یکی از خواسته‌های رهبری از فرمانده جدید سازمان بسیج سازندگی است که باید با جدیت پیگیری شود.

وی اظهار کرد: باید در راستای خدمت‌رسانی بهتر و کارآمدی بیشتر مجموعه‌های جهادی که خواسته مقام معظم رهبری است، تلاش مضاعفی انجام دهیم تا به سمت تمدن نوین اسلامی حرکت کنیم.

بهروز یکی از لازمه‌های تشکیل دولت و تمدن نوین اسلامی را فعالیت‌ گروه‌های جهادی دانست و ادامه داد: انقلابی‌گری، جهادی‌بودن و کمک به محرومان یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که در دولت اسلامی باید مورد توجه باشد و این شاخصه‌ها در گروه‌های جهادی به وضوح قابل مشاهده است.

وی تصریح کرد: بر اساس نیازها و ظرفیت‌های هر منطقه باید کار کارشناسی صورت پذیرد تا مسائل و مشکلات مردم به درستی برطرف شود.

بهروز ظرفیت‌های اجتماعی، کشاورزی و طبیعی مناطق محروم را فوق‌العاده ارزیابی و خاطرنشان کرد: فعالیت‌های تخصصی، علم‌محور  و جهادی که منشأ گرفته از نیروهای جوان درون‌دانشگاهی شکل می‌گیرد، باید راهگشای حل مشکلات موجود در مناطق محروم باشند.

انتهای پیام/۴۱۰۳/


نظر شما :