منظری‌توکلی:

دانشگاه آزاد اسلامی در همه شرایط به‌عنوان عضوی فعال و پویا مطرح است

۱۳ تیر ۱۳۹۸ | ۱۷:۵۰ کد : ۱۳۴۴۳ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۶۷
معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در همه شرایط و حوادث دانشگاه آزاد اسلامی همواره به‌عنوان عضوی حاضر، فعال و پویا مطرح است.
دانشگاه آزاد اسلامی در همه شرایط به‌عنوان عضوی فعال و پویا مطرح است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علیرضا منظری‌توکلی ظهر امروز در بازدید از روند برگزاری کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان با تشکر از همه سازمان‌ها، نهادها و اشخاصی که در برگزاری این آزمون با دانشگاه آزاد اسلامی همکاری داشتند با ابراز رضایت از روند اجرایی این آزمون اظهار کرد: امکانات و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی در گستره کشوری باید مورد استفاده بهینه قرار بگیرد همان‌گونه که امروزه در همه شرایط و حوادث این دانشگاه همواره به‌عنوان عضوی حاضر، فعال و پویا مطرح است.

وی با بیان تجربه کم‌نظیر و طولانی مدت دانشگاه آزاد اسلامی در برگزاری آزمون‌های مختلف گفت: دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های گذشته تجربه بسیار گران‌بهایی در زمینه برگزاری کنکور‌ از طراحی سؤال تا برگزاری آزمون دارد که با بی‌مهری این تجارب نادیده گرفته شده‌اند و در سال‌های اخیر این آزمون به‌صورت یکسان با سایر دانشگاه‌ها برگزار می‌شود.

معاون آموزش‌های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی شجره طیبه انقلاب اسلامی است و باید دین خود را به انقلاب ادا کند، افزود: رویکرد دکتر ولایتی و دکتر طهرانچی این است که دانشگاه آزاد اسلامی باید هرچه بیشتر مردمی و در مسیر توسعه علمی نظام مقدس جمهوری اسلامی باشد تا بتواند رسالت تربیت جوانانی در تراز انقلاب اسلامی و تمدن نوین اسلامی را به‌خوبی انجام دهد.

منظری‌توکلی تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی همه همت خود را به‌کار بسته است تا در آینده‌ای نزدیک گزینه نخست خانواده‌ها برای انتخاب دانشگاهی با رتبه‌های ممتاز علمی، آموزشی و فرهنگی برای ادامه تحصیل فرزندان این مرزوبوم باشد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


نظر شما :