با عنوان جام شهدای دانشجو؛

مسابقات بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در کرمان آغاز شد

۲۰ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۴۸ کد : ۱۳۴۵۲ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۶۶
مدیر ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: مسابقات کشوری بسکتبال دختران دانشجوی دانشگاه آزاد با عنوان جام شهدای دانشجوی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با حضور هفت تیم آغاز شد.
مسابقات بسکتبال دختران دانشگاه آزاد اسلامی در کرمان آغاز شد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علی‌اکبر ثابتی‌پور صبح امروز در حاشیه برگزاری مراسم  مسابقات بسکتبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی گفت: در این مسابقات تیم‌های کرمان، فارس، علوم و تحقیقات تهران، خراسان رضوی، قزوین، البرز و همدان به رقابت خواهند پرداخت.

وی اظهار کرد: بازی‌ها از ساعت ۱۰ صبح امروز بیستم تیرماه ۱۳۹۸ آغاز و در حال برگزاری است و تیم‌ها در قالب دو گروه چهار و سه تیمی به رقابت می‌پردازند که تیم‌های البرز، کرمان، فارس و قزوین در گروه الف و تیم‌های علوم و تحقیقات تهران، خراسان رضوی و همدان در گروه ب قرار دارند.

مدیر ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان افزود: با هماهنگی‌های انجام شده از بین بازیکنان حاضر در این دوره از بازی‌ها، بهترین‌ها برای حضور در تیم‌های باشگاهی کشور معرفی می‌شوند.

مدیر ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: جایگاه ورزش در دانشگاه اسلامی به‌سوی پیشرفت است و این امر ماحصل دیدگاه و تفکر توجه به جوانان، در تصمیم‌گیری‌های کلان دانشگاه است.

ثابتی پور با بیان اینکه دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در مسابقات بین‌المللی حضور پررنگی دارند و افتخارات ملی و مقام‌های برتر مسابقات کسب کرده‌اند، افزود: در بیشتر رقابت‌هایی که در سطح ملی برگزار می‌شود دانشگاه آزاد اسلامی در سکوی قهرمانی جایگاه دارد و این امر در سطوح بین‌المللی نیز در حال پیشرفت است.

به گزارش آنا، جلسه هماهنگی برگزاری این رقابت‌ها و قرعه کشی بین تیم‌های حاضر با حضور مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان و سرپرست‌های تیم‌های شرکت‌کننده شب گذشته با حضور مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، حوریه اسلامی و افهمه ادهمی مسئول فنی و سرپرست فنی مسابقات و سرپرست‌ها و مربیان تیم‌های حاضر برگزار شد که طی آن حاضرین  با قوانین برگزاری این دوره از مسابقات آشنا شدند.

انتهای پیام/۴۱۱۷/


( ۱ )

نظر شما :