معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد کرمان خبر داد:

اضافه شدن کدرشته‌های جدید مقطع کارشناسی ارشد در پردیس علوم و تحقیقات کرمان

۲۹ تیر ۱۳۹۸ | ۱۲:۲۴ کد : ۱۳۴۶۸ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۰۳۷
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد کرمان از اضافه شدن کد رشته‌های جدید مقطع کارشناسی ارشدبه رشته های مورد پذیرش در پردیس علوم و تحقیقات کرمان خبر داد.
اضافه شدن کدرشته‌های جدید مقطع کارشناسی ارشد در پردیس علوم و تحقیقات کرمان

دکتر یاسر سالاری  در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان از اضافه شدن کد رشته‌های جدید در پردیس علوم و تحقیقات کرمان خبر داده و گفت: با پیگیری‌های انجام شده موارد جدیدی به رشته های این پردیس اضافه شد.

 وی افزود: داوطلبان ارجمند می‌توانند با مراجعه به سایت ثبت‌نام به آدرس www.azmoon.org ضمن آگاهی از رشته های جدید نسبت به انتخاب این کدرشته ها و تحصیل در پردیس علوم و تحقیقات اقدام نمایند.

سالاری توضیح داد: داوطلبان گرامی بایستی دقت داشته باشند که رشته های ذیل جدیدا به رشته های قبل افزوده شده اند لذا در دفترچه راهنمای سازمان سنجش که در آغاز فرصت ثبت نام در مقطع کارشناسی ارشد اطلاع رسانی شده است به امکان ثبت نام در این رشته‌ها در پردیس علوم و تحقیقات کرمان اشاره نشده است و از طریق وبسایت قابل انتخاب خواهند بود.

به گزارش روابط عمومی رشته‌های اعلامی جدید پردیس علوم و تحقیقات کرمان در مقطع کارشناسی ارشد، از سوی معاونت آموزش و تحصیلات تکمیلی به شرح ذیل اعلام شده است:

- برنامه ریزی درسی

- تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش- تعلیم و تربیت اسلامی

- حقوق خصوصی

روانشناسی عمومی

-مدیریت صنعتی- مدیریت کیفیت بهره‌وری

- مدیریت مالی

- مهندسی عمران- ژئوتکنیک

- مهندسی پزشکی- بیو مکانیک

- مهندسی معماری

- مهندسی شیمی- بیوتکنولوژی

-مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSE)

 


( ۶ )

نظر شما :