سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خبر داد؛

آموزه‌های کربلا الگوی ورزشکاران ایران اسلامی است / اهدای کمک هزینه راهپیمایی اربعین به ورزشکاران برگزیده

۰۹ مهر ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۰ کد : ۱۳۵۸۳ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۷۵
سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از اهدای کمک‌هزینه سفر اربعین به اعضای تیم شنا و ملی‌پوشان دانشجوی این واحد دانشگاهی خبر داد.
آموزه‌های کربلا الگوی ورزشکاران ایران اسلامی است / اهدای کمک هزینه راهپیمایی اربعین به ورزشکاران برگزیده

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علیرضامنظری‌توکلی ظهر امروز در نشستی با اعضای تیم شنای دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از اهدای کمک‌هزینه سفر اربعین به آنان خبر داد و اظهار کرد: به‌زودی نشست دانشجویان ورزشکاران ملی‌پوش و صاحبان مقام آسیایی و جهانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان برگزار خواهد شد.

وی افزود: یکی از تفاوت‌های اجتماعی ما با سایر کشورهای جهان پایبندی ورزشکاران‌مان به اصول اعتقادی، مذهبی، اخلاقی و تعریف واژه پهلوانی است.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تصریح کرد: پایبندی و عمل به اعتقادات بارزترین صفت پهلوانی است و امیدوارم ورزشکاران در این سفر پربرکت نهایت استفاده را از فضای معنوی این راهپیمایی باشکوه داشته باشند.

علی‌اکبر ثابتی‌پور رئیس امور تربیت‌بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان نیز با بیان اهمیت برنامه‌ریزی برای پرکردن اوقات فراغت دانشجویان گفت: مسابقات درون واحدی به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که اختتامیه آن در ۱۶ آذر به‌مناسبت روز دانشجو برگزار شود و برای دانشجویان دختر خوابگاه‌های واحد نیز مسابقات درون خوابگاهی را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش آنا،‌ تیم اعزامی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان با مربیگری بهداد سلطانی‌نژاد و سرپرستی عباس نازلی در این سری مسابقات شنای کشوری واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی موفق به کسب دو مدال نقره، یک برنز و کاپ اخلاق شده بود که کاپ اخلاق این سری مسابقات توسط مربی تیم، بهداد سلطانی‌نژاد، به علیرضا منظری‌توکلی اهدا شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/


نظر شما :