معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد کرمان خبر داد:

تمدید مهلت نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸

۰۱ دی ۱۳۹۸ | ۰۸:۳۵ کد : ۱۳۷۲۵ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۲۸
معاونت دانشجویی و فرهنگی واحد کرمان از تمدید مهلت نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تا ششم دیماه خبر داد.
تمدید مهلت نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۹-۹۸

دکتر حجت بابایی در گفتگویی با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه با بیان این موضوع تصریح کرد: زمان ثبت درخواست واجدین شرایط نقل و انتقالات دانشجویی در نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98، از ساعت 12 روز شنبه مورخ 1398/09/16 لغایت 1398/09/30  از طریق تارنمای https://monada.iau.ir/ می باشد.

وی افزود: دانشجویان بایستی  با اطلاع کامل از مفاد شیوه نامه و انتخاب ماده متناسب با شرایط خود، ماده درخواستی را انتخاب نمایید چراکه تغییر نوع درخواست در زمان مقرر ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویی در سامانه منادا، حداکثرتا 24 ساعت پس از ثبت درخواست، بدون پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان پذیر خواهد بود و پس از آن با پرداخت هزینه بررسی مدارک امکان ثبت مجدد وجود خواهد داشت.

عضو هیات علمی واحد کرمان ادامه داد: پیگیری آخرین وضعیت درخواست های مواد ثبت شده بر اساس مواد 1 تا 12-1 و 16 شیوه نامه نقل و انتقالات به صورت آنلاین در سامانه قابل مشاهده خواهد بود و متقاضیان میهمانی بر اساس ماده 12-2 ، می توانند از تاریخ 1398/10/05 و تا قبل از زمان شروع کلاسها نتایج درخواست خود را از طریق سامانه مشاهده نمایند ضمنا پیگیری وضعیت دانشجویان صرفا از طریق سامانه انجام می گردد و نیازی به مراجعه حضوری به واحدهای مبدا، مقصد و سازمان مرکزی دانشگاه نمی باشد.

رئیس شورای تخصصی استان کرمان تصریح کرد: از نهایی شدن درخواست خود اطمینان حاصل نمایید ضمنااز سپردن ثبت درخواست به افراد دیگر خودداری نمایید همچنین با توجه به اینکه امکان انتخاب چند واحد مقصد در ماده 12-2 وجود دارد توصیه می شود از این امکان استفاده نمایید تا در صورت عدم کسب امتیاز لازم برای واحد مقصد، اولویت های بعدی مورد بررسی قرار گیرد.

بابایی با توجه به عدم امکان ثبت پس از اتمام مهلت مقرر تاکید کرد: پس از اتمام زمان ثبت درخواست نقل و انتقال، امکان ویرایش تبصره و ضابطه انتخابی وجود ندارد. لذا قبل از انتخاب ضابطه مورد نظر شرایط موجود در شیوه نامه را به دقت مطالعه نمایید همچنین صحت کلیه مدارک و مستندات بر عهده دانشجو می باشد و در صورت عدم صحت مدارک ارایه شده در هر مرحله از فرایند رسیدگی کان لم یکن تلقی خواهد شد.

لازم به ذکر است کلیه دانشجویان متقاضی، می بایست دارای شرایط عمومی مندرج در شیوه نامه باشند لذا مطالعه شیوه نامه الزامی می باشد.


( ۲ )

نظر شما :