مسابقه کتابخوانی صلح امام حسن(ع)

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۸:۳۲ کد : ۱۳۸۴۷ اطلاعیه های کارکنان و هیات علمی اطلاعیه های دانشجویی
تعداد بازدید:۱۶۴
همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، مسابقه کتابخوانی از کتاب صلح امام حسن(ع) بصورت مجازی برگزار می گردد.

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان محترم واحد می رساند: همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، مسابقه کتابخوانی از کتاب صلح امام حسن(ع) بصورت مجازی برگزار می گردد.
علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به سایت http://www.hamdamamketab.ir و ثبت شماره تلفن همراه، پس از دریافت کد عبور نسبت به ثبت نام و دریافت فایل کتاب اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا روز شنبه مورخ 99/02/20 می باشد و تاریخ برگزاری مسابقه نیز روز یکشنبه 99/02/21 بصورت آنلاین از طریق سایت مذکور می باشد.
لازم به ذکر می باشد به نفرات برتر مسابقه جوایز ارزنده و نفیسی تعلق خواهد گرفت. 
شرکت کنندگان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه می توانند عبارت "صلح امام حسن (ع "(را به سامانه پیامکی انتشارات انقلاب اسلامی به شماره 100020120 ارسال نمایند.
همچنین مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب که قرار بود در تاریخ بیستم اسفندماه سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا به خردادماه سال جاری موکول شده است که زمان و نحوه ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.
معاونت دانشجویی و فرهنگی کرمان


( ۲ )

نظر شما :