با حضور هیئت رئیسه واحد کرمان

مدرسه عالی مهارتی بازارهای مالی و بورسی افتتاح شد

۲۱ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۸ کد : ۱۳۹۹۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۲۷
مدرسه عالی مهارتی بازارهای مالی و بورسی واحد کرمان افتتاح شد
مدرسه عالی مهارتی بازارهای مالی و بورسی افتتاح شد

به گزارش اداره روابط عمومی، با حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و هیئت رئیسه واحد کرمان مدرسه عالی مهارتی بازارهای مالی و بورس ویژه برگزاری دوره های تخصصی دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه افتتاح شد.
علیرضا منظری توکلی در آئین افتتاحیه این مراسم اذعان داشت: مهارت‌ورزی از جمله نیازهای ضروری جامعه است که در بحث اشتغال و جهش تولید که از دغدغه های جدی مقام معظم رهبری است نتیجه بخش می باشد.
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان گفت: موضوع مهارت‌ورزی در سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی مقام معظم رهبری به عنوان نقش جدی دانشگاه‌ها مطرح شده که سبب دوچندان شدن وظیفه تعالی علمی کشور توسط دانشگاه‌ها می‌شود.
وی توجه به توسعه کارآفرینی و مهارت آموزی را یکی از سیاست‌های کلان دانشگاه آزاد اسلامی دانست و تصریح کرد: راه اندازی مدرسه عالی مهارتی بازارهای مالی و بورس توسط معاونت آموزش های عمومی و مهارتی سما می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های موجود دانشگاه آزاد اسلامی، این اهداف کلان را محقق سازد.
منظری توکلی خاطرنشان کرد: با استفاده از تجربه و دانش اساتید برجسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌توانیم نسبت به دانش افزایی متقاضیان ورود به بازارهای مالی و بورس خدمات مناسبی را ارائه دهیم تا شاهد بهتر شدن شرایط اقتصادی خانواده‌ها باشیم.

کلید واژه ها: بورس مدرسه عالی منظری توکلی دانشگاه ازاد اسلامی کرمان دانشگاه آزاد اسلامی


نظر شما :