رئیس مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی مطرح کرد

تجهیزات حوزه فناوری اطلاعات واحد کرمان نمونه مشابه دیگری ندارد

۲۳ مهر ۱۳۹۹ | ۱۳:۱۶ کد : ۱۳۹۹۵ اخبار واحد
تعداد بازدید:۴۱۱
رئیس مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: تجهیزات و امکانات بسیار عالی و منحصر بفردی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان وجود دارد که نمونه مشابه دیگری ندارد.
تجهیزات حوزه فناوری اطلاعات واحد کرمان نمونه مشابه دیگری ندارد

به گزارش اداره کل روابط عمومی، آقای مهندس مسعود همتی با همراهی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از امکانات ارتباطاتی و زیرساخت‌های حوزه فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان بازدید کرد.
این بازدید که سه ساعت به طول انجامید با حضور در گلزار شهدای شهر کرمان و تجدید بیعت با آرمان های شهید حاج قاسم سلیمانی و شهدای هشت سال دفاع مقدس آغاز و با  مشاهده تجهیزات فنی، امکانات زیرساختی و فضاهای اداری و آموزشی در زمینه فناوری اطلاعات ادامه یافت.


در انتهای این بازدید، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه آزاد اسلامی در جمع هیات رئیسه و کارکنان حوزه‌های فناوری واحد کرمان اذعان داشت: به لطف الهی تجهیزات و امکانات بسیار عالی و منحصر بفردی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان وجود دارد که نمونه مشابه دیگری ندارد.
مدیرکل اسبق امنیت مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات و مدیر مرکز داده نهاد ریاست جمهوری افزود: برای استقلال بیش از پیش کشور در زمینه امنیت فضای مجازی نیاز به اقدامات جدی است که دانشگاه آزاد اسلامی برنامه ریزی گسترده ای را برای نیل به این هدف پیش بینی و در دست اجرا دارد.

همچنین در ادامه این دیدار، دکتر علیرضا منظری توکلی عنوان کرد: با تمام امکانات و توان در راستای دفاع از امنیت کشور و حوزه فضای مجازی اقدام خواهیم نمود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه علمی و پژوهشی کشور را بی بدیل دانست و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی با حضور اساتید برجسته و دانشجویان انقلابی در سنگر علم و پژوهش به موفقیت های بسیاری دست یافته و بی شک در حوزه امنیت فضای مجازی کشور نیز نتایج درخشانی کسب خواهد نمود.

کلید واژه ها: فناوری اطلاعات کرمان دانشگاه آزاد اسلامی دکتر علیرضا منظری توکلی دانشگاه آزاد اسلامی دکتر همتی


نظر شما :