حجت‌الاسلام قنادزاده:

مطیع محض ولایت ویژگی بارز شهید سلیمانی بود

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۰ کد : ۱۴۰۵۱ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۵۶
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان تابعیت محض از ولایت فقیه را ویژگی بارز شهدا و ازجمله شهید حاج قاسم سلیمانی عنوان کرد.
مطیع محض ولایت ویژگی بارز شهید سلیمانی بود

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حجت‌الاسلام محمدحسین قنادزاده در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان اظهار کرد: حضرت فاطمه زهرا(س) شهیده به‌حق راه ولایت و دفاع از حریم امامت هستند و ویژگی شهید سلیمانی و همه شهدا تابع بودن و مطیع محض ولایت بودن است.

وی افزود: دشمنان قسم‌خورده انقلاب اسلامی بیش از ما توانستند بزرگان و نوابغ ما را بشناسند و شهید حاج قاسم سلیمانی نیز از جایگاه والایی برخوردار بود که مستکبران به‌درستی جایگاه و عزت این شهید بزرگوار را شناسایی کردند.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خاطرنشان کرد: عزت و سربلندی شهید سلیمانی نشئت گرفته از تبعیت و سربازی ولایت بود و تا آخرین لحظات عمر، خود را مطیع محض مقام معظم رهبری می‌دانست.

قنادزاده با بیان قسمتی از وصیت‌نامه شهید سلیمانی که تأکید داشت دوست دارم مردم کرمان همیشه با ولایت بمانند، مطرح کرد: زنده نگه‌داشتن ایام‌الله مانند سالروز حماسه ۹دی‌ماه نشان از ولایتمداری مردم است و زمینه یادآوری و حضور همیشگی مردم در خط ولایت را فراهم می‌کند.

۹ دی تا ابد در تاریخ انقلابی کشور نقش بسته است

وی اضافه کرد: شهید محسن فخری‌زاده از نوابغی بود که ایادی دشمن به‌خوبی وی را شناخته و ظرفیت‌های علمی و پژوهشی این شهید بزرگوار را شناسایی کرده بودند در حالی که بین مردم  ناشناخته بود.

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی کرمان  با بیان این موضوع که روز ۹ دی‌ماه نماد بارز تبعیت از امامت و ولایتمداری است، گفت: سالروز حماسه مردمی ۹ دی‌ماه که با شهادت شهید سلیمانی و ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) همزمان شده یکی از ایام‌الله مبارکی بوده که تا ابد در تاریخ انقلابی کشور نقش بسته است.

قنادزاده ادامه داد: اگر بصیرت مثال‌زدنی مردم و علما نبود در فتنه ۸۸ چنان بلایی بر سر کشور می‌آمد که ثمره خون انبیا و شهدا از صدر اسلام تاکنون پایمال می‌شد؛ چراکه نقشه دشمنان و هدف بزرگ آنان زدن ریشه‌های اسلام و تشیع است.

وی یادآور شد: کینه دشمنان و ایادی شیطان از زمان پیامبر اکرم(ص) در دل‌هایشان نقش بسته؛ چراکه راه دنیاطلبی و عافیت‌طلبی آنان بعد از اسلام بسته شد.بنا به گفته مقام معظم رهبری دشمنان برای ۵۰ سال بعد ما برنامه‌ریزی دارند و ما باید با ولایتمداری و توجه به رهنمودهای ایشان در مسائل مختلف نقشه‌های دشمنان را نقش بر آب کنیم.


( ۱ )

نظر شما :