رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان:

احترام به والدین در سیره سردار سلیمانی مورد توجه جوانان قرار گیرد

۱۵ دی ۱۳۹۹ | ۱۲:۳۶ کد : ۱۴۰۵۳ اخبار واحد
تعداد بازدید:۵۹۹
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان سیره رفتاری شهید حاج قاسم سلیمانی در احترام به والدین را الگوی مهمی برای نسل جوان معرفی کرد.
احترام به والدین در سیره سردار سلیمانی مورد توجه جوانان قرار گیرد

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، علیرضا منظری‌توکلی در مراسم شاگردان مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور مسئولان، استادان، کارکنان، دانشجویان و دانش‌آموزان مراکز سما دانشگاه آزاد اسلامی کرمان در محل مضجع شریف سردار سلیمانی برگزار شد، اظهار کرد: ویژگی بارز حاج قاسم سلیمانی که همه باید آن را الگوی خود قرار دهیم و در رفتارمان ظهور و بروز کند، احترام و محبت به پدر و مادر است.

وی با تأکید بر حضور همیشگی حاج قاسم در سخت‌ترین جنگ‌های دوران معاصر علیه تروریست‌ها و دشمنان اسلام افزود: سردار سلیمانی تقریباً هر دو هفته یک‌بار برای دیدن پدر و مادرشان به کرمان می‌آمدند تا آنان را اکرام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان عنوان کرد: اگر امکان دیدار والدین برای شهید سلیمانی مهیا نبود با تماس تلفنی جویای احوالشان می‌شد و این سیره و منش باید الگوی حقیقی برای تربیت نسل جوان و نوجوان باشد.

منظری‌توکلی تأکید کرد: نوجوانان و جوان انقلابی باید با مطالعه دقیق زندگینامه و سیره عملی شهید سلیمانی زمینه خودسازی و بالندگی خود را مهیا کرده تا بتوانیم شاهد پرورش حاج قاسم‌های دیگری در ایران اسلامی باشیم.

وی مطرح کرد: شهید سلیمانی خود و دارایی‌اش را وقف حضرت زهرا(س) کرده بود به نحوی که منزل شخصی خود را برای برگزاری جلسات عزاداری‌ ام‌ابیها وقف کرد.


( ۱ )

نظر شما :