دکتر منظری توکلی خبر داد

تدریس وصیت‌نامه شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۰۹:۰۹ کد : ۱۴۰۵۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۲۲۱
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان از تدریس وصیت‌نامه شهید سلیمانی در این دانشگاه خبر داد.
تدریس وصیت‌نامه شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به نقل از واحد حاج قاسم سلیمانی، دکتر علیرضا منظری‌توکلی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در مراسم بزرگداشت اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی با عنوان «هم دانشگاهی» که با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و خانواده شهید سلیمانی در دانشگاه شهیدباهنر کرمان برگزار شد، گفت: برنامه علمی مقاومت یکی از برنامه های علمی است که از فرودین سال گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شده و حدود ۳۵ نفر از اساتید این دانشگاه روی آن کار می کنند و تاکنون به ۱۵۰ زمینه تحقیقاتی در مورد شهید دست یافته‌اند.

دکتر منظری توکلی خاطرنشان کرد: در هر زمینه تحقیقاتی، حدود ۱۰ پایان‌نامه و رساله کارشناسی ارشد و دکتری استخراج می‌شود و در مجموع می‌توان 1500 پایان‌نامه و رساله کارشناسی ارشد و دکتری استخراج کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان افزود: در این راستا، روز گذشته پروپوزال دو رساله دکتری با عناوین «طراحی الگوی تربیتی مکتب شهید سلیمانی» و «طراحی الگویی فرهنگی مکتب شهید سلیمانی» تصویب شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: تدریس وصیت‌نامه شهید سلیمانی در دانشگاه آزاد اسلامی در دست بررسی است و پس از حصول نتیجه نهایی، مراحل عملی آن به اجرا در خواهد آمد.


( ۶ )

نظر شما :