کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان تجلیل شدند

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۹ کد : ۱۴۰۷۸ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۳۸
کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان توسط معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و هیئت همراه تجلیل شدند.
کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) کرمان تجلیل شدند

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از کرمان، حسن افتخار واقفی در مراسم تجلیل از کادر درمان بیمارستان پیامبر اعظم(ص) که به‌مناسبت دهه فجر برگزار شد با تأکید بر تلاش‌ها و فداکاری‌های کادر درمان در مبارزه با ویروس کرونا اظهار کرد: مردم شریف ایران اسلامی نظاره‌گر و قدرشناس تلاش‌‌های ایثارگرانه پزشکان، پرستاران، کمک بهیاران، همکاران خدمات سلامت، مسئولان، مدیران، رؤسای بیمارستان‌ها، مدیران و معاونان دانشگاه و خانواده بزرگ بهداشت و درمان که در این شرایط دشوار، سختی‌ها و خطرات را به جان خریده و با ازخودگذشتگی به میدان مبارزه با ویروس کرونا و درمان بیماران مبتلا آمده‌اند، هستند.

معاون علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی کرمان، فداکاری پرستاران و کادر درمان را ستودنی خواند و ادامه داد: ازخودگذشتگی و جانفشانی کادر درمان، خاطرات حماسه‌هایی که کادر درمانی کشور در ایام دفاع مقدس رقم زدند را در خاطرات زنده می‌کند.

حجت‌الاسلام علی حسینی مدیرکل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمان هم با قدردانی از پرستاران این بیمارستان گفت: امروز شاهد موفقیت‌های چشمگیر برنامه ملی تحول نظام سلامت در میهن اسلامی‌مان هستیم که بخش بزرگی از آن توفیقات در سایه تلاش‌های پرستاران گرامی به وقوع پیوسته است.


( ۱ )

نظر شما :