رشد 47 درصدی رشته های مقاطع تحصیلات تکمیلی واحد کرمان

۲۱ دی ۱۳۹۴ | ۱۸:۲۶ کد : ۲۵۴ اخبار واحد
تعداد بازدید:۷۷۲
دکتر محمدمهدی فروغی از رشد 47 درصدی در رشته های تحصیلات تکمیلی در سال 95 خبر داد.
رشد 47 درصدی رشته های مقاطع تحصیلات تکمیلی واحد کرمان

دکتر محمدمهدی فروغی از رشد 47 درصدی در رشته های تحصیلات تکمیلی در سال 95 خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه: معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی واحد کرمان از افزایش رشته ها در کلیه مقاطع تحصیلات تکمیلی خبر داده و افزود: رشته های مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی  در واحد کرمان در سال گذشته 96 رشته /گرایش بود که درسال جاری به 141 رشته/ گرایش افزایش یافت.
وی با اشاره به سیاست دانشگاه بمنظور افزایش کیفی تحصیلات در دانشگاه آزاد اسلامی ادامه داد: واحد کرمان بمنظور اصلاح هرم هیات علمی از پنجم دیماه جاری اقدام به جذب و استخدام هیات علمی در رشته های مورد نیاز نموده است.
رییس شورای آموزش و تحصیلات تکمیلی استان کرمان  همچنین از استخدام بیش از 40 نفر در واحد کرمان خبر داده و توضیح داد: در فراخوان اخیر که در وبسایتjazb.iau.ir فعال می باشد تعداد 170 نفر از افراد واجد شرایط در واحدهای استان کرمان استخدام خواهند شد.
شایان ذکر است فراخوان جذب اعضای هیات علمی در دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان براساس ضوابط و مقررات جذب هیات علمی مصوب هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.
همچنین در این فراخوان بر اساس بند ز ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه، دانشگاه آزاد اسلامی حداقل 10 درصد اعضای هیات علمی مورد نیاز خود را از بین جامعه ایثارگران که شامل رزمندگان با بیش از 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه، جانبازان بالای 25 درصد، آزادگان بالای سه سال اسارت، فرزندان جانبازان بالای 50درصد، فرزندان شهدا و فرزندان آزادگان با بیش از 3 سال اسارت که دارای مدرک دکتری تخصصی مورد تایید باشند تامین می نماید.
 


نظر شما :