پیام دکتر میرزاده به بهداد سلیمی: دلجویی رئیس دانشگاه از دانشجوی قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ | ۲۱:۵۶ کد : ۵۴۷ اخبار واحد
تعداد بازدید:۱۳۰۰
پیام دکتر میرزاده به بهداد سلیمی:  دلجویی رئیس دانشگاه از دانشجوی قهرمان دانشگاه آزاد اسلامی

در پی بازماندن بهداد سلیمی قهرمان وزنه برداری کشور از کسب مدال طلای المپیک ریو به دلیل ناداوری مغرضانه، دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی، از این دانشجوی قهرمان دلجویی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر میرزاده در پیام خود آورده است:

«دانشجوی عزیز و گرامی

جناب آقای بهداد سلیمی

با سلام

رکورد شکنی در مسابقات وزنه برداری المپیک ریو 2016 در حرکت یک ضرب نشان از توانایی، اراده پولادین و صلابت شما پس از یک دوره مصدومیت طولانی مدت بود، هرچند با ناداوری از کسب مدال طلای این المپیک محروم ماندید، اما یقین دارم با همان اراده پولادین شاهد شکسته شدن رکورد جهانی و المپیک خواهیم بود.

شما قهرمان و پهلوان ملی و الگوی جوانان هستید و می دانم تلخی این مسابقات را فراموش می کنید و بار دیگر برای کشور عزیزمان و غرور ملی پهلوانی خواهید کرد.

بی تردید دانشگاه آزاد اسلامی فرزند برومند خود را فراموش نخواهد کرد و از هیچ حمایت و پشتیبانی برای افتخارآفرینی شما دریغ نمی کند. امیدوارم در سایه الطاف ایزد منان در سایر مراحل زندگی موفق و سربلند و سلامت باشید.

حمید میرزاده - رئیس دانشگاه آزاد اسلامی»

گفتنی است قهرمان بهداد سلیمی دانشجوی کارشناسی رشته تربیت بدنی در واحد شیرگاه دانشگاه آزاد اسلامی است.

شایان ذکر است براساس اعلام دکتر محمد دادگان معاون ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی، از 63 ورزشکار اعزامی به مسابقات المپیک ریو، 30 نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی و از 96 ورزشکار اعزامی به پارا المپیک، 20 نفر از این خانواده بزرگ هستند.

 


نظر شما :